VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!

Mena FC - FC Viki13      5:1
Az elején ránk ijesztettek a vendégek, de a kisDukai piramidális góllal hamar egyenlített. A félidőben már vezettünk a „tréner” góljával. A második félidő elején Vámosz cserékkel próbálta felrázni csapatát, de nem sikerült, mert újra rezdült a hálója, majd a végén Rósa kétszer is villant! Viki13 jól küzdött és elérte a célját a Barikupán, ami nem volt nehéz és megelőzte a Tökösöket!

AnciTeam - Jansi FC      1:2
A végén kiengedtek az Anci fiúk. Ugyan egy 11-esből vezetést szereztek, de a „vendégek” nem adták fel és két perc alatt fordítottak. Így igaz lett a mondás itt is: „ezüstös csapat lett a Jansi Fc”

Az Ssc idén remekül hajtott, de ma csak az eredmény után futottak! Nem elég gyorsan, mert Szalci 4 találatára csak három válasz érkezett, így ma pont nélkül maradtak! Remek meccs volt!

Küzdöttek a Tökösök! Hidi Csabika remek napot fogott ki, így sokáig bizakodhattak a pontszerzésben, de az ellenfélnél ott volt a pályán Dominik Luchowski, és ha ott volt, rúgott is egy mesternégyest. Sok sérülés volt, az egyik a hatalmas ikon Ellák Hende!