VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

Összességében jó szombat

2010.02.22. 09:15 - Jansi_

Jansi FC - Loretta   6:1
Nehezen indult a mérkőzés. A fiúk talán rekordszámú (több mint 47.000) nézősereg előtt egy kissé megilletődötten mozogtak, de a második félidőben igazi focifiesztát produkált a csapatunk. Raschle vezérletével (aki 3 gólt szerzett) könnyen léptük át az alacsonyabb osztályból érkező, ám eddig becsülettel helyt álló tatabányai ellenfelünket. A meccs érdekessége, hogy a második félidőben 3 büntetőt is ítélt nekünk a játékvezető, amit Sami mindegyik alkalommal magabiztosan értékesített.

Lipótvárosi FC - Mena FC     2:5
Mena kezdésére bármit mondhattak, csak a "nyögve nyelős" szót nem. Mosoiunak nem kellett fél óra sem a triplázáshoz. Ennek köszönhetően sok hazai drukker haza indult, ugyanis a meccs eldőlt. Mena mérkőzései közül talán ez volt az egyetlen, ahol nyugodtan hátra dőlve nézhettük a mérkőzést, ugyanis a fiúk kétséget sem hagytak a 3 pont megszerzése felől.

Atlanta Falcons - fc Szalci   0:2
Szép volt!
Szalciék nem jó előjelekkel, és gyengécske első negyedórával kezdtek, ám a hazaiak kihagyott helyzeteit góllal büntették, ami az önbizalmukat is meghozta. Masszív védelemmel és közel azonos középpályával lehozták a meccset 2:0-ra, ami hatalmas bravúr!

Tökösgyerekek FC - Toldi Géza FC   3:1
A Tökösök is magabiztosak voltak. A múltheti "mumus" ellen most otthon kétséget sem hagytak afelől, hogy melyik a jobb csapat. Innentől kezdve elgondolkodhat mindenki, hogy vajon a pechnek tudhatjuk be a múltheti fiaskót, vagy pedig a mester nézte el nagyon a taktikát?!

Dvtk red-white - FC Viki13   3:1
Már voltak bíztató jelek.
A csapat esélytelenként érkezett Diósgyőrbe, ám tisztességgel helyt állt. Egészen a 74. percig pontszerzők voltak, ám a végére kijött a játékos állományok közti különbség.
Bízzunk benne, hogy a spanyol tapasztalatokkal visszatérő mester át tudja majd szervezni a csapatát úgy, hogy a bentmaradás nem lesz majd kérdéses.

Hubigyuri FC - AnciTeam   1:2
AC Qtty - Hungary FC   2:2
SSC Tatabánya - Fegyenc SC    4:0