VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

Barikupa 1. forduló értékelése

2010.02.17. 12:30 - Mena77

Megkezdődött a Barikupa V. kiírása! Igaz a nevében benne van, hogy "Bari", ezt az első forduló után nem mondhatjuk el, hiszen összesen 7  játékos kéreckedett le idő előtt sérülés miatt!

1. forduló eredményei:

Jansi FC - fc Szalci         4 - 3

Már a 3. percben vezetést szerzett a "vendég" Szalci legénység Ole Horb révén, de a végén mégis Jansi és "pokróc" fiai örülhettek. Az első félidő derekán felgyorsultak az események. Potyogtak a gólok és hullottak a vendégjátékosok. Az eddigre kétgólos Horbnál el is szakadt a cérna és 2:2-es állásnál a játékvezető az öltözőbe parancsolta! Nem bírta elviselni, hogy két társát is a helyi kórházba kellett szállítani 2 percen belül! A félidőig maradt az állás aztán a második félidőben 1 perc alatt két gólt szereztek a hazaiak amire csak Schmickl felelt, így kialakult a 4:3-as végeredmény! Remek csata volt!!

AnciTeam - AC Qtty       6 - 2

A másik örökrangadón 40 percig egyenlő erők küzdöttek, majd a hazaiak eggyel nagyobb sebességi fokozatba kapcsolva állva hagyták a vendég Qtty fiúkat és 4 gólos győzelemre tettek szert. Itt csak 1 kisebb sérülés történt és a játékvezető lapok nélkül vezette le a találkozót.

FC Viki13 - SSC Tatabánya    0 - 1

Itt sem megy! - mondhatja a hazaiak összes szimpatizánsa. Hatalmas küzdelemben a tatabányai csapat szerezte meg a 3 pontot a fiatal, gyors Juhász Károlynak köszönhetően. Vámosi mester nagyon rossz taktikával küldte fiait a zöld(?) gyepre, így nem is lehetett más a végeredmény. Nagy adok-kapok volt a 3 sérüléssel és 5 sárgalappal tarkított mérkőzésen.

Mena FC - Tökösgyerekek FC      9 - 0

Erre mit lehet mondani!? Közel fél óráig állták a sarat a "Tökösök" aztán beindult a Mena henger! Ez a meccs arra volt jó, hogy a támadásokat gyakoroljuk. Remélem azért a hattrick-tól a védőim megkapják erre a meccsre is az edzésüket, mert védekezés terén a mai napon nem sokat fejlődhettek! Várjuk a manager úr értékelését erre a teljesítményre!