VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

2. Bari Kupa - 3. Forduló

2009.03.25. 14:05 - Jansi_

Üdvözlök mindenkit a kis kitérőm után. Remélhetőleg többet nem alakul ki hasonló szitu, és ezt a napi 15 percet rá tudom szánni kis csapatainkra! ;)

Jansi FC - Vágtázó Csirkeszemek     7:0
Folytatva a remek kupasorozatunkat ezúttal a Csirkéket győztük le könnyed játékkal. A mesterlövészek közül, a csereként beállt Dukai Janika került fel két góljával az eredményljelzőre, valamint Rinkinger sérülése volt még említésre méltó esemény a gólokon felül.
Dukai Jani: "Góljaimat a hajléktalanná vált Mesterünknek (Dupai Janinak) ajánlom."

Mena FC - AnciTeam   3:0
Menáék ott folytatták, ahol a szombati meccsen abbahagyták! Parádés végjáték után, most parádés kezdéssel rukkoltak elő és már a 4. percben Belluzzo duplájával 2:0 arányban vezettek. Innentől kezdve Anciéknak nagyon nehéz dolguk volt, hiszen a sündisznó focit játszó Mena védelmen rendre fennakadtak a budapesti rohamok. A második félidőben aztán a tatabányai csapat mégegyszer villant, így kialakult a 3:0-ás végeredmény.

fc Szalci - AC Qtty   4:4*
Luchowsi 3+1!! A rendes játékidőben a csapatok egy nagyszerű 8 gólos döntetlent produkáltak, amely az összes támadó focit szerető ember minden igényét kielégítette. A budapesti csapat gólgyárosa Lucho úgy tűnik megtalálta az eddig porosodó góllövő cipőjét és a rendes játékidőben 3-at, majd a hosszabbításban egyet hintett, amely 2 pontot jelent Qtty-nak, és 1-et Szalcinak.

SSC Tatabánya - Viki13 FC   0:2
Vámosi kolléga új csapatával bosszút állt a tatabányai SSC-n! Kb másfél szezonnal ezelőtt a két mester már találkozott egymással, akkor Zotya csapata két számjegyű gólt hintett a Vámosi FC-nek. Most Dávid legyőzte Góliátot, és hatalmas meglepetésre eddig 100%-osan a csoport élén áll.

Vfb Tatabánya - Tökösgyerekek FC    *3:3
Hatalmas meglepetésre álomszerű rajtot vett a Tökös csapat,és már a 33 percre 3 góllal vezettek. Mole csapata ekkor ocsudott és "jött ki az öltözőből". Az esélyesebbnek hitt fiai a 68. percre kiegyenlítették az állást és ez után a rendes játékidőben már nem esett gól. A hosszabbítás következhetett, ahol a tatabányai Pigazzi szerezte a +1 pont sorsát eldöntő találatot. Mole aprót botlott, míg Tuli bizonyította, hogy nem lehet őket leírni.