VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

3. kupaforduló értékelése

2009.02.12. 09:51 - Mena77

Rohamkukac C.F. - Mena FC  1 - 2      "sikerült"

Nehéz mérkőzésen újra egygólos győzelmet arattunk ! Már az első félidőben kialakult a végeredmény,a nem sok helyzetet hozó mérkőzésen amin nem is szabad csodálkozni,hiszen két remek védelemmel rendelkező csapat csapott össze ! Így a célt, a 4.fordulóba jutást teljesítettük. Innentől minden meccs ajándék a kupában !!!

Tökösgyerekek FC - T.B.S.C  4 - 0     "hatalmas bravúr"

Neves ellenfél ellen meglepően könnyen jutottak tovább a TÖKÖSgyerekek ! A beharangozóban említettük,hogy jó taktikával és kis szerencsével továbbjuthatnak Tuliék,de erre a fergeteges gólparádéra szerintem senki sem számított !

FC Noszvaj - Vfb Tatabánya  1 - 6       "papírforma"

Sima mérkőzés volt ahol a félidőben már 4:0 volt Mole fiainak ! Elég durva összecsapás kerekedett ki ahol két játékos is hordágyon hagyta el a pályát a Noszvaj csapatából ,míg a Tatabányából Bogdan Tatomir mehetett idő előtt zuhanyozni piros lap miatt. Csak ezért lehet kicsitt bosszús a mester !

fc Szalci - Záhonyi VSC  0 - 6   "végállomás"

Szalciék kicsit "lazára" vették a figurát aminek az lett a vége,hogy egy hatossal terhelték meg a kapujukat a záhonyi legények ! Ezután csak egy kérdés maradt ,hogy a srácok fel tudják e dolgozni ezt a traumát? Mint tudjuk , egy ilyen kiadós verés óriási lavinát indított el a Jansi FC-nél amit azóta sem tud megfékezni a manager úr !!! Reméljük itt ,ebben ez esetben csak egy botlásról van szó !

Élettanász Labdarúgó klub - SSC Tatabánya  1 - 2 "Vért izzadva"

A kupa egyik legizgalmasabb mérkőzésén 82 percig hátrányban játszottak a vendégek, ám a "csüpaszív" játéknak hála sikerült kiharcolniuk a továbbjutást.

Vágtázó Csirkeszemek - FC Libamáj  0 - 3 "Tisztes helytállás!"

Felemelt fejjel vonulhattak le a Csirkék a Tyúkól gyepéről, hiszen 3. osztályú ellenfelük ellen végig hősiesen küzdöttek. Ha a bajnokságba átmentik ezt a mentalitást, akkor jó lehet nekik az idei szezon.

teglagyar - AnciTeam  2 - 5 "Nem volt könnyű"

Izgalmasnak indult, ám sima lett a vége. Anciék kétszer is hátrányba kerültek  az első félidőben, ám a félidei hajrában lélektanilag fontos gólokkal megfordították a meccset Anciék.