VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

Két továbbjutó, egy búcsúzó!

2010.05.20. 10:29 - Mena77

Híd Bisztró FC - Jansi FC  1 - 3

János simán vette az újabb akadályt. Szépszámú közönség előtt Dukai Janika kezdte a gólgyártást. A félidőig még kettőt rámoltak be Jansiék, így megnyugtató előnnyel vonultak az öltözőbe. A második 45 percben csak egy szépítő gólra futotta a Bisztró legények erejéből. A cél teljesítve: 6. fordulóba jutott a csapat ahol hazai pályán a szintén ötödosztályú  Viking Sc lesz!

Aranylábak SC - Mena FC   2 - 3

Nem indult jól a mérkőzés. Hátrányba kerültünk és sajnos Mosoiu is kidőlt (3 hét)!  A félidő vége felé 1 perc alatt fordítottunk, majd a mésodik félidő elején újra egál volt! Szerencsére Karhapaa jó formában volt és a 62.percben belőtte második gólját amire már nem volt válasza az "aranylábú" gyerekeknek, így 1 szezon után újra a 6.körben vagyunk!

Ellenfelünk az ötödosztályú DRIMCINI DEMONOK lesznek.

Volt még egy összecsapás! Szalczinger manager úr csapata nagyon leszerepelt!

HFC 97 - fc Szalci  6 - 1

Erőnléti gondok? Morális csőd? Várjuk a magyarázatot az utolsó 25 percre!!!

66.percig 0:1 és a vége 6:1!!! Ezt a kis Csukás sem tudta megemészteni, elbőgte magát és a 88. percben lelki fájdalomra hivatkozva lekéreckedett a pályáról!

Marad a bajnokság. Ott is van min javítani, mert nem szerepel valami fényesen a csapat!