VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

1. Forduló

2010.04.26. 21:45 - Jansi_

Labdakucu LCS - Jansi FC   5:1
Sajnos bejött amire számítottunk... Nem volt meg az a fránya fogás az ellenfelünkön. Olyannyira nem, hogy a taktika választással is mellé nyúltunk. A vereség ugyan nem ennek tudható be, de a gólarány talán igen. A meccs pozitívumaként megemlíthetjük azt, hogy nem sérült meg senki, valamint, hogy Dukai Jancsi szerzett egy becsületgólt csapatunk számára. Gartulálunk az ellenfélnek, és bízunk a jobb folytatásban.

Mena FC - Fatal Error by TEQ   1:0
Hatalmas bravúrral kezdett a Mena FC. Nem annyira eseménydús, de annál inkább izgalmasabb meccsen kerekedett felül a hazai csapat, Rósa góljával, amit a 29. percben szerzett.
Ezt követően is inkább a Mena csapat volt aktívabb, ráadásul a védelem kiválóan zárt, így aztán megérdemelten győzött a jobbik csapat.

FC Viki13 - Alba Regia FC   2:1
Megvolt ez "alappal" is. Nagyon fontos győzelmet aratott a Vámosi legénység. Annak ellenére, hogy sokáig vezettek a vendégek, a hazaiak képesek voltak megfordítani a találkozót.
Sok újságíró kérdezte a mérkőzés után Vámosi mestert, hogy "mi kívánkozott ki belőle" a meccs szünetében.