VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

Az AnciTeam az idei bajnok!

2010.03.25. 08:46 - Jansi_

Jansi FC - SSC Tatabánya   2:3
Horrorisztikusan indult a mérkőzés, ugyanis az első félidőre már 3:0-ás hátrányba kerültünk. Zotya ugyanis néhány kulcsemberét is a pályán hagyva kétséget sem akart hagyni afelől, hogy győzni érkezett a "Pokol tüze arénába". A második félidőre viszont kicsit felpörgött a csapatunk, de sajnos csak két gólra futotta, így aztán elvesztettük a találkozót, és az "aranyos" esélyinket is. Fiatal csatártehetségek kerültek a csapathoz, akik közül Tallósi Miki be is köszönt.

Mena FC - fc Szalci   3:0
Hentesek találkozója. Mondta az a néhány szurkoló, aki kilátogatott a mérkőzésre. 1 piros lap, 2 sárga lap. 2 könnyebb és 3 komoly sérülés a találkozón. Ezek mellett mellékesen még 3 Mena gól is esett, így aztán csapata könnyen verte a Bari kupa mumus Szalcit. Nem mellesleg ifjabb Dukai János is beköszönt. Élete első találata volt a Mena FC-ben.

AnciTeam - Tökösgyerekek FC   4:2
Anci a bajnok!
Ugyan a Tökösök végig hősiesen küzdöttek a kiállítás ellenére, mégsem tudták megállítani a Nádasdyval felálló Anciékat. A meccs nagyon sokáig kiélezett küzdelmet hozott, mégis az egész kupa alatt kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtó AnciTeam nyerte a meccset. Egy picit közrejátszott a játékvezetés is, aki "szövegelésért" az öltözőbe zavarta a vendégek kulcsemberét Florian Leykauf-ot.
Florian Leykauf: "Egyszerűen hihetetlen volt a bíráskodás. Megint az esélytelent súlytották. Nem mondtam semmit, csak annyit, hogy "Fák refri, fák!" Valószínű, hogy a spori ezt félre értette, azért adott lapot!"

FC Viki13 - AC Qtty   0:3
Szegény embert az ág is húzza. Ugyanis a Vámosi fiúk közül ketten is "odakaptak" a meccs folyamán egy kemény belemenést követően. Ezeken túl a nagyon sima 3:0-ás eredmény született, ami már az első félidőben kialakult, így a második félidő már nem okozott túl sok izgalmat.