VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

Bari kupa - "Hoppá-hoppá!"

2009.11.11. 15:53 - Jansi_

Az előzetesen a csoport slágermeccsének kikiáltott fc Szalci - Mena FC meccs  beváltotta a hozzá fűzött várakozásokat. A lassan már csak "Mena verőnek" nevezett Szalci-legénység ismét kitett magáért. Az első félidőben ugyan nem láthattunk gólt, viszont a második félidő hatalmas játékot hozott: Holban góljával vezetett az fc Szalci, ám Mena két gyors góllal megfordította a meccset a 2. félidő derekán. Ekkor a vesztésre álló mester belenyúlt a játékba, és jött a félelmetes trió egy hármas-cserével. Nem sok kellett neki, és Szanyi Norbi be is vette Palapies kapus kapuját. Több gól már nem esett, így jöhetett a hosszabbítás. A 98. percben viszont a közönségkedvenc Maurer Norbi tette fel csapata játékára. Sajnos a hosszabbításos győzelem ellenére Szalciék már matematikailag nem lehetnek bajnokok.
A többi meccsen jött a papírforma. A Jansi-SSC meccsen Pyle kétszer is villant a mérkőzés korai szakaszában, ezeket pedig még 2 gól követte, kialakítva így a 4:0-ás végeredményt.
Hasonló eredménnyel zárult az AC Qtty-Viki13 meccs, ahol a borsodiak ismét jól küzdöttek.
Az Anci-Tökösök meccsén pedig az arány volt ugyanaz mint az előbbi meccseken, viszont itt 5:1-es elosztásban estek a gólok. Leonyid Katona kétszer villant, így 5 góljával jelen pillanatban ő a gólkirály!