VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

Barikupa 2. forduló értékelése

2009.07.13. 13:31 - Mena77

Mena FC - FC Viki13    4:0

Nem kell szégyenkezniük Vámoszéknak, hiszen jól tartották magukat. Igaz a srácok nem minden esetben koncentráltak kellőképpen, mert arra sem volt még eddig példa, hogy a nagy öreg rutinos róka Bjerke 11-est hibázzon. Most ez is megtörtént (le is jött a 60.-ban). :-)  Hála istennek sérülés nem történt, és Euba is 2-szer beköszönt!

Jansi FC - SSC Tatabánya   1:1  tizenegyesekkel   3:2

Túlóráztak a srácok. Jansit meglepte az ellenfél, hiszen már az első percben 0:1 állt az eredményjelző táblán. Az 50. percben sikerült az egyenlítés, de a rendes játékidőben már nem esett gól, sőt a hosszabbításban sem, így jöhettek a tizenegyesek amelyből Jánosék jöttek ki szerencsésebben. Dukai megint csak a 80.-ban állt be és ez az idő kevésnek bizonyult újra a gólszerzéshez, sőt még a tizit is kihagyta.

AnciTeam - AC Qtty       4:3

Parádés mérkőzést láthatott a közönség! A félidei 0:3-nál mindenki azt gondolhatta, hogy ez a mérkőzés már lefutott, de nem így lett. A második félidőben Anci fiai erőre kaptak és megfordították a mérkőzést. Qtty vezetősége feljelentést tett a WADA-nál doppingolás gyanúja miatt.

fc Szalci - Tökösgyerekek FC    4:1

Szalci magabiztos győzelmet aratott Szanyi Norbert hathatós közreműködésével. A Tökösök nem tudnak átlépni saját árnyékukon. Sem itt, sem a bajnokságban nem muzsikálnak valami fényesen. Szerintem többet vár mindenki ennél a produkciónál.