VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

8. Forduló - eredmények

2009.07.13. 13:13 - Jansi_

Hunyadisok - Jansi FC     2:1
Várt, de mégis fájó vereséget szenvedtünk az újoncoktól. Sajnos már a 3. percben hátrányba kerültünk és kénytelenek voltunk változtatni. Ekkor érkezett Ledesma, akinek 1 perc is elég volt az egyenlítéshez. Innentől kezdve kiegyenlített játék zajlott a pályán, de második félidőben az ellenfél könyörtelenül kihasznált egy megingást, amivel elvesztettük a meccset.

Jászapáti királyok  - Mena FC    2:0
Menáék jók voltak, ám 0 ponttal tértek haza. Kiegyenlített meccsen mindössze kettő hazai gólt láthatott a nagyérdemű, amire a Mosoiu nevével fémjelzett Mena támadósor nem tudott válaszolni, így maradt a pontnélküli hazautazás.

Totyogó galambok - fc Szalci    0:4
Magabiztos Szalci győzelmet láthattunk. A meccs előtt nagyon sokan esélyt sem akartak adni a vendégeknek, ám Balsbyék minden kétkedőre rácáfoltak, és ezzel a győzelemmel a 4. helyre repítették csapatukat.

FC Viki13 - BVSC77    4:2
Sok hazai drukker azt állította, hogy "most vagy soha!". A fiúk ugyanis egy esetleges vereséggel nagyon közel kerültek volna a kieséshez. Feigertéknek nem is kellett több, nagyszerű játékkal otthon tartották a 3 pontot. Az előbb említett úriember az 53. és a 75. perc között klasszikus mesterhármast ért el, és ezzel oroszlánrészt vállalt a győzelemből!

Tökösgyerekek - Csabagyöngye     4:3
Örömteli pillanatok vannak Tuli mester életében mostanában. Nem elég, hogy a hétközben megszületett Réka kislánya, Yngvessonék is egy győzelemmel ajándékozták meg az immár kétgyermekes apukát! A 35 éves svéd fiú 2 gólt vállalt a 4-ből.

AnciTeam - Pomázi Kannibálok     3:1
Mumus! A hazai csapat igazi rémálma lett a pomázi csapatnak, hiszen egyszer sem szenvedtek vereséget Frkovic-ék.. Anci mester minden bizonnyal maradéktalanul elégedett a fiaival!

Vágtázó Csirkeszemek - TGT ValenciLAK    3:0
A Csirkék folytatják a kiváló győzelmi szériát. Ezúttal sima 3-al győztek. Üröm az örömben, hogy Luc Wieland egy közepes bokasérülést szenvedett. A mester 2-3 hétig nem számíthat a kiváló középhátvédre.