VI. Bari kupa indulás a kupakiesés után. Sorsolás hamarosan....

Szavazás

jelenleg nincs szavazás

Utolsó kommentek

• j4ns1: Bubu! Te tuuudoool! (2011.03.12. 09:59) Meg is vagyunk!
  • Mena77: Hát csak abban az esetben lesz értelme, ha történni is fognak események és arról tudósítás is kész... (2010.09.10. 07:46) Megújulunk...
  • viki013: jansi jobban várom mint a karácsonyt! remélem az új honlapon aktívabb is leszel :-) (2010.09.09. 19:40) Megújulunk...
  • viki013: @Jansi_: rátok sose tudnék haragudni(max egy esetben de azt úgyse csinálnátok) (2010.09.09. 19:36) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Jansi_: @Mena77: jaja.. Nekem sajna nem ez a helyzet... Benne van most a pakliban könnyedén a két zakó is.... (2010.09.09. 15:47) Továbbléptünk az 5. körből is!
  • Utolsó 20

HT kupa 3. kör

2009.06.04. 16:30 - Jansi_

Lebonyolították a ht-kupa 3. körét is. Támogatott csapataink közül hárman megint búcsúzni kényszerültek, így már csak 5 csapatunk áll. Tuliék végig egálban harcoltak náluk magasabb osztályú ellenfelük ellen, ám ezúttal a hosszabbítás nem nekik kedvezett és aranygóllal búcsúztak a kupától.
Szalciék esélytelenebbként indultak, ám a kiváló csatártrió háromszor is mattolta az ellenfelet, míg a védelem csak egyszer kapitulált.
Anciéknál Rik Wayenberg 3-at villant és ezzel sima ötössel vette a Viktory FC-t a budapesti csapat.
A Csirkék lazára vették a játékot és hazai pályán a "B"-sor ötöt kapott az esélyesebb ellenfelüktől.
Menáék hatalmas magabiztossággal, de két sérülttel vették az akadályt. Szerencsére Bremgartnerék sérülése csak felületi, így a következő kupafordulóban már nagy valószínűséggel a pályán látjuk majd őket, ahol szükség is lehet a klasszisokra.
Az SSC idegenben vérzett el, így egyel kevesebb tatabányai csapat áll a kupában.

Csapatunk pedig 0:2-ről fordította meg úgy a meccset, hogy a szünetben még két gólos hátrányban voltunk. Ekkor aztán Eric mester felállította a padról a csapat emblematikus figuráját Dukai Janit, ami annyira megzavarta az ellenfelet, hogy Borba szabadon maradt és egy gólt pöttyintett. Ez után jött a csere, majd a Schamoni egyenlítés. A meccs utolsó harmadában a másik csereember Toiviainen szerezte a minden eldöntő gólt.
Eric mester csak ennyit nyilatkozot: "Ennyit számít egy Dukai!".

noban katu fc - Mena FC  0 - 5

fc Szalci - SZaTeV FC  3 - 1

Viktory FC - AnciTeam  0 - 5

Vágtázó Csirkeszemek - SUDI SC  1 - 5

Tökösgyerekek FC - BKV-Ellenőrök  0 - 1

Hospital SE - SSC Tatabánya  2 - 1

A+ FC - Jansi FC   2 - 3